Buhalteriniai aspektai
/

Jūsų finansinės apskaitos atstovas

 


Mūsų teikiamos paslaugos 

Mes siūlome platų paslaugų, užtikrinančių puikius rezultatus ir kuriančių pridėtinę vertę Jūsų verslui, spektrą.

Buhalterinė apskaita

Buhalterinė apskaita

Pilna buhalterinė apskaita nuo pirminių dokumentų iki finansinių ataskaitų sudarymo. Visų įmonės ūkinių operacijų atspindėjimas, darbo užmokesčio skaičiavimas, deklaracijų Valstybinei mokesčių inspekcijai pildymas bei mokesčių apskaičiavimas pagal galiojančius LR įstatymus. Apskaita tvarkoma vadovaujantis buhalteriniu įstatymu bei verslo apksaitos standartais, Lietuvos Respublikos įstatymais.

Vyriausio buhalterio paslauga

Vyriausio buhalterio paslauga

Pirminius dokumentus, t.y. viskas, kas susiję su bendrovės pirkimais, pardavimais, bankinėmis operacijomis ir t.t., veda klientas – mūsų partneris. Vyriausias buhalteris tikrina buhalterinius įrašus bei konsultuoja, skaičiuoja darbo užmokestį, skaičiuoja mokesčius, teikia deklaracijas valstybinėms institucijoms, sudaro finansinių ataskaitų rinkinius.

Darbo užmokesčio skaičiavimas

Darbo užmokesčio skaičiavimas

Turite savo buhalterius bet norite darbo užmokestį išlaikyti konfidencialų? – Galime atlikti tik darbo užmokesčio skaičiavimus bei su juo susijusių mokesčių apskaičiavimus ir deklaravimą valstybinėms institucijoms, atotstoginių kaupinių skaičiavimus, konsultacijas personalo ir darbo užmokesčio klausimais.

Personalo dokumentacijos tvarkymas

Personalo dokumentacijos tvarkymas

Remiantis LR Darbo kodekso nuostatomis, ruošiame darbo sutartis, įsakymus, pakeitimus, susitarimus su darbuotojais. Teikiame konsultacijas personalo klausimais, darbo grafiko ir darbo laiko apskaitos žiniaraščio pildymo ypatumais.

Apleistos buhalterijos tvarkymas

Apleistos buhalterijos tvarkymas

Turite nesutvarkytą arba nekokybiškai sutvarkytą buhalterinę apskaitą? – Paruoškite visus turimus dokumentus ir mes viską peržiūrėsime, suregistruosime į buhalterinę programą, perskaičiuosime mokesčius ir patikslinsime deklaracijas bei paruošime bendrovės apskaitą tolimesniam ir sklandžiam tvarkymui. Įmonės informacija bus tiksli ir patikima tiek vidaus, tiek išorės vartotojams.

Konsultacijos

Konsultacijos

Teikiame konsultacijas apskaitos ir mokesčių klausimais, pritaikant Jūsų įmonės specifikai labiausiai tinkamus sprendimus. Tam, kad konsultacijos būsų kokybiškos ir tikslios, žinių semiamės dalyvaudami įvairiuose seminaruose, bendradarbiaudami su mokesčių sufleriu, Valstybine mokesčių inspekcija, Valstybiniu socialiniu draudimu ir Darbo inspekcija.

Buhalterinės apskaitos apžvalga

Buhalterinės apskaitos apžvalga

Jūs nenorite keisti ilgamečio buhalterio arba turite puikią buhalterinės apskaitos kompaniją ir esate patenkinti? - Pateikite Jūsų norimo periodo duomenis mūsų analizei. Peržiūrėsime Jūsų tvarkomą apskaitą, užduosime tikslinius klausimus, patarsime, ką būtų galima supaprastinti, kitaip apskaityti arba patvirtinti ir kartu pasidžiaugti, kad Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą tvarko tikri profesionalai.

Įmonių steigimo paslauga

Įmonių steigimo paslauga

Konsultuojame įmonės formos pasirinkimo klausimais. Patikriname ir registruojame įmonės pavadinimą, parengiame visus reikalingus dokumentus.


Konkrečiam kainos pasiūlymui gauti, prašome užpildyti žemiau esančią formą.